KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933137
nr 1193 3137
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Etsning, 18/30, signerad. Motivet: 23,5x19,5
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:32:21
350 kr
500 kr